O nás

Společnost IMC Zlín, a.s. nabízí profesionální služby a produkty, které pomáhají zákazníkům zvyšovat efektivitu a kvalitu jejich firemních procesů a svým charakterem splňují vysoké nároky pro uplatnění na mezinárodním trhu.

Společnost působí na trhu již od roku 1991. Během několika let bylo původní zaměření na informační systémy rozšířeno o aktivity v oblasti průmyslové automatizace a projekce a inženýringu. Od roku 2001 je IMC součástí mezinárodního holdingu active logistics, který je zaměřen zejména na poskytování softwarových řešení pro řízení přepravy a logistiky.

Hlavním zaměřením společnosti je vývoj informačních systémů a poskytování služeb v oblasti informačních technologií. IMC nabízí softwarové produkty a komplexní systémy, ale flexibilita v hledání řešení na požadavky zákazníků často vede k realizaci řešení, které je výrazně přizpůsobeno zákazníkovi nebo vzniká čistě unikátní zákaznické řešení. Nejvýznamnější skupinou zákazníků jsou výrobní společnosti, ve kterých IMC uplatňuje dlouholeté zkušenosti s informační podporou výrobních, ale i nevýrobních procesů.

Reference